Kiinteistöposti

Lehti kiinteistönpidon ja korjausrakennuttamisen päättäjille

Kiinteistöpostin suurimman lukijaryhmän muodostavat asunto-osakeyhtiöiden hallitusten puheenjohtajat, ammatti-isännöitsijät sekä sivutoimiset isännöitsijät. Lisäksi lehteä lukevat korjausrakentamisen ammattilaiset: kiinteistöhuollon ammattilaiset, kiinteistöjen omistajat ja alan urakoitsijat sekä suunnittelijat.

Vuonna 2019 ilmestyy kuusi numeroa, joiden 35 000:n jakelu kattaa kaikki korjausikään tulleet asuinkerrostalot ja merkittävät rivitaloyhtiöt ympäri Suomen. Jakelussa on aina mukana 3400 ammatti-isännöitsijää ympäri Suomen.

Lehden jakelurekisteri saadaan SIR Tietokannasta, jossa on lähes 70 000 taloyhtiöpäättäjän päivittyvät yhteystiedot.

Teemat 2020

1 Julkisivut, katot, ikkunat
2 Linjasaneeraus menetelmineen
3 Lämpöpumput
4 Älykäs taloyhtiö (FinnBuild 7.–9.10.)
5 Energiaremontti linjasaneerauksen yhteydessä
6 Rakennuksen kunnon selvitysLue lehti netissä

Lataa mediakortti 2020
www.kiinteistoposti.fi

Toimitus

PÄÄTOIMITTAJA
Jaana Ahti-Virtanen
(09) 8099 1220
jaana.ahti-virtanen@rpt.fi

ULKOASU
Erika Alava
(09) 8099 1202
erika.alava@rpt.fi

MEDIASIHTEERI
Anni Heikkilä
(09) 8099 1252
anni.heikkila@rpt.fi

Ilmoitusmyynti

Myyntiryhmän päällikkö
Nina Strahlendorff
040 830 1229
nina.strahlendorff@rpt.fi

Avainasiakaspäällikkö
Timo Hyrske
040 564 1251
timo.hyrske@rpt.fi

Avainasiakaspäällikkö
Riitta Paajes
0400 446 218
riitta.paajes@rpt.fi

Avainasiakaspäällikkö
Virpi Leskinen
045 720 0518
virpi.leskinen@rpt.fi

Facebooktwitterlinkedinmail