Kiinteistöposti

Lehti kiinteistönpidon ja korjausrakennuttamisen päättäjille

Kiinteistöpostin suurimman lukijaryhmän muodostavat asunto-osakeyhtiöiden hallitusten puheenjohtajat, ammatti-isännöitsijät sekä sivutoimiset isännöitsijät. Lisäksi lehteä lukevat korjausrakentamisen ammattilaiset: kiinteistöhuollon ammattilaiset, kiinteistöjen omistajat ja alan urakoitsijat sekä suunnittelijat.

Vuonna 2021 ilmestyy viisi numeroa, joiden 35 000:n jakelu kattaa kaikki korjausikään tulleet asuinkerrostalot ja merkittävät rivitaloyhtiöt ympäri Suomen. Jakelussa on aina mukana 3400 ammatti-isännöitsijää ympäri Suomen.

Lehden jakelurekisteri saadaan SIR Tietokannasta, jossa on lähes 70 000 taloyhtiöpäättäjän päivittyvät yhteystiedot.

Teemat 2021

1 Ovet, ikkunat ja katto
2 Linjasaneeraus
3 Taloyhtiön piha
4 Huolto ja kunnossapito
5/6 Keittiö ja kylpyhuone, taloyhtiön turvallisuus

Lataa mediakortti 2021
www.kiinteistoposti.fi

Toimitus

PÄÄTOIMITTAJA
Jaana Ahti-Virtanen
(09) 8099 1220
jaana.ahti-virtanen@rpt.fi

ULKOASU
Erika Alava
(09) 8099 1202
erika.alava@rpt.fi

MEDIASIHTEERI
Susa Wivolin
(09) 8099 1252
susa.wivolin@rpt.fi

Ilmoitusmyynti

Myyntiryhmän päällikkö
Nina Strahlendorff
040 830 1229
nina.strahlendorff@rpt.fi

Avainasiakaspäällikkö
Riitta Paajes
0400 446 218
riitta.paajes@rpt.fi

Avainasiakaspäällikkö
Ari-Jukka Hakala
045 7284389
ari-jukka.hakala@rpt.fi

Facebooktwitterlinkedinmail