Projektiuutiset

Projektiuutisten jakelu perustuu RPT:n rakennushankkeiden tietokantaan, jota RPT:n tutkimus päivittää jatkuvasti. Tietokannassa on reaaliaikaiset tiedot  meneillään olevista ja alkavista rakennushankkeista sekä niissä toimivista rakennuttajista, suunnittelijoista ja urakoitsijoista yhteyshenkilöineen. Projektiuutiset jaetaan postitse yhteyshenkilöille, jotka ovat parhaillaan aktiivisesti mukana rakennushankkeissa.

Teemat 2021

1 Sisäilmasto
2 Korjausrakentaminen
3 Sisustusarkkitehtuuri-liite
4 Uusiutuva energia
5 Arkkitehtuuri
6 Sairaalarakentaminen

Lue uusin näköislehti
Lataa 2021 mediakortti
www.projektiuutiset.fi

Toimitus

PÄÄTOIMITTAJA
Jaana Ahti-Virtanen
(09) 8099 1220
jaana.ahti-virtanen@rpt.fi

ULKOASU
Erika Alava
(09) 8099 1202
erika.alava@rpt.fi

MEDIASIHTEERI
Susa Wivolin
(09) 8099 1252
susa.wivolin@rpt.fi

Ilmoitusmyynti

Myyntipäällikkö
Nina Strahlendorff
040 830 1229
nina.strahlendorff@rpt.fi

Avainasiakaspäällikkö
Riitta Paajes
0400 446 218
riitta.paajes@rpt.fi

Avainasiakaspäällikkö
Virpi Leskinen
045 720 0518
virpi.leskinen@rpt.fi

 

Facebooktwitterlinkedinmail